Regeneracja lamp led Bmw z4

Regeneracja reflektorów 9 Galeria 9 Regeneracja lamp led Bmw z4

BMW Z4 to samochód sportowy produkowany przez niemiecką firmę BMW od roku 2002. Pierwsza generacja Z4 została zaprezentowana w roku 2002, a druga generacja w 2009 roku. Oba modele były dostępne jako kabriolety oraz jako coupe, ale druga generacja oferowała tylko wersję kabriolet.

Z4 to samochód, który cechuje się dynamiczną stylistyką i sportowym charakterem. Pierwsza generacja była zaprojektowana przez Chrisa Bangla, a druga przez Juliana Blascha. Oba modele charakteryzują się agresywnie wyglądającymi reflektorami, dużym wlotem powietrza na przednim zderzaku oraz muskularnymi błotnikami.

Wnętrze BMW Z4 to z kolei miejsce, w którym kierowca i pasażerowie czują się jak w samochodzie sportowym. Charakteryzuje je ergonomiczne i intuicyjne rozmieszczenie elementów, a także wysoka jakość materiałów wykończeniowych. W Z4 zastosowano również wiele technologii, takich jak m.in. system iDrive, który umożliwia sterowanie wieloma funkcjami samochodu za pomocą jednego pokrętła.

Pod maską BMW Z4 znajdują się różne jednostki napędowe, począwszy od benzynowych 4-cylindrowych silników o pojemności 2.0 litra i mocy do 255 KM, aż po mocniejsze, 6-cylindrowe jednostki o pojemności 3.0 litra i mocy do 382 KM. Wersja M40i z 6-cylindrowym silnikiem TwinPower Turbo rozwija aż 382 KM mocy i 500 Nm momentu obrotowego, przyspieszając do 100 km/h w 4,5 sekundy.

BMW Z4 to samochód, który wyróżnia się swoim sportowym charakterem i eleganckim wyglądem. Oferuje przy tym wiele technologii i różnorodne jednostki napędowe, co czyni go idealnym wyborem dla osób, które cenią sobie sportowe osiągi i wyrafinowany styl.