Dynamiczne kierunkowskazy

Pływające kierunkowskazy dla każdego modelu auta

Jakiekolwiek przeróbki lamp i reflektorów, w tym także zmiana specyfiki częstotliwości sygnałów świetlnych, są niedozwolone– zakładając oczywiście, że auto porusza się po drogach. Instalując takie lampy mamy możliwość zaszalenia na pokazach czy wystawach aut tuningowanych.

Pierwowzorem dla wszystkich producentów, którzy obecnie wprowadzają dynamiczne kierunkowskazy w swoich nowych modelach, była marka Audi. Zainspirowani tymi projektami, mamy zaszczyt przedstawić Państwu efekty naszej pracy w przeróbce zwykłych kierunkowskazów na kierunkowskazy dynamiczne.

Technologia pracy pozwala nam na wykonanie kierunkowskazów dynamicznych w każdej lampie samochodowej. Istotny jest fakt, że wykonana przez nas lampa będzie faktycznie posiadała pływające kierunkowskazy, nawet jeśli kierunkowskaz złożony jest z dwóch elementów (część kierunkowskazu znajduje się na klapie samochodu, druga część na błotniku). Obie części (wewnętrzna i zewnętrzna) ze sobą współpracują bez użycia dodatkowego okablowania- bazujemy na okablowaniu fabrycznym.