Regeneracja lamp led Bmw f30 2015r DRL

Regeneracja reflektorów 9 Galeria 9 Regeneracja lamp led Bmw f30 2015r DRL

BMW F30 to model samochodu osobowego klasy średniej, który był produkowany przez niemiecką firmę BMW w latach 2011-2019. Jest to szósta generacja BMW serii 3 i został zaprezentowany w roku 2011 jako następca modelu E90.

Stylistyka BMW F30 charakteryzuje się charakterystycznymi proporcjami, mocno zarysowanymi liniami i agresywnie wyglądającymi reflektorami. Samochód ma bardziej muskularny i dynamiczny wygląd niż jego poprzednik. Wnętrze samochodu jest luksusowe i ergonomiczne, wykonane z najwyższej jakości materiałów. Kierowca ma dostęp do wielu funkcji samochodu za pomocą systemu iDrive, umieszczonego na centralnej konsoli.

BMW F30 był dostępny w wielu wersjach wyposażenia, z różnymi jednostkami napędowymi. W gamie silnikowej BMW F30 były jednostki benzynowe i wysokoprężne, w tym czterocylindrowe i sześciocylindrowe. Moc silników wahała się od 116 KM w modelu 316i, aż do 431 KM w modelu M3.

BMW F30 był również wyposażony w szereg zaawansowanych technologii, takich jak system nawigacji satelitarnej, kamera cofania, system audio HiFi, asystent parkowania, tempomat, oraz wiele innych.

BMW F30 był samochodem, który łączył w sobie luksus, elegancję i sportowe osiągi, dzięki czemu był popularny zarówno wśród miłośników motoryzacji, jak i klientów poszukujących komfortowego samochodu do jazdy na co dzień.