Regeneracja lamp Audi A3 DRL LED

Regeneracja reflektorów 9 Galeria 9 Regeneracja lamp Audi A3 DRL LED

Audi A3 to model samochodu z segmentu C, czyli klasy średniej, produkowany przez niemieckiego producenta Audi.

Pod względem stylistycznym, Audi A3 wyróżnia się eleganckim i nowoczesnym nadwoziem z charakterystyczną, ostro zakończoną maską i agresywnie stylizowanymi reflektorami. Wnętrze samochodu zostało zaprojektowane w typowym stylu Audi, z wysokiej jakości materiałami wykończeniowymi i nowoczesnymi systemami multimedialnymi.

Pod maską Audi A3 kryją się silniki benzynowe i wysokoprężne, o pojemności od 1.4 do 2.0 litra i mocy od 110 do 300 KM. Wszystkie silniki są wyposażone w technologie zwiększające oszczędność paliwa, takie jak systemy Start-Stop oraz odzyskiwania energii hamowania. W zależności od wersji wyposażenia, Audi A3 jest dostępne z manualną lub automatyczną skrzynią biegów oraz z napędem na przednią lub na cztery koła quattro.

Pod względem wyposażenia standardowego, Audi A3 oferuje m.in. klimatyzację automatyczną, system audio z odtwarzaczem CD i radiem, podgrzewane fotele przednie, światła do jazdy dziennej LED, system Start-Stop oraz systemy bezpieczeństwa takie jak ABS, ESP, asystent parkowania czy asystent pasa ruchu.

Wersje wyposażenia Premium i Premium Plus oferują dodatkowo m.in. skórzaną tapicerkę, system nawigacji satelitarnej, panoramiczny dach oraz systemy asystujące podczas jazdy, takie jak asystent zmiany pasa ruchu czy asystent świateł drogowych.

Audi A3 to samochód o wysokiej jakości wykonania, cieszący się dobrą renomą na rynku. Wysoka jakość materiałów, oszczędność paliwa i innowacyjne systemy bezpieczeństwa są największymi zaletami tego modelu.